Mavi Işık Kirliliğine Karşı Eşsiz Performans

Geniş, yakın ve orta mesafe görüş alanları

IDT ile sorunsuz görüş konforu

Tüm bakış açılarında yüksek kalitede görüş

Maksimum astigmatizm

Tüm çerçevelere uyum

Günümüzde dijital cihazların sık kullanımı ile göz yorgunluğu belirtileri de gitgide artış göstermekte. Akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve led aydınlatmalar bunlardan sadece birkaçı. Yaygın kullanım alanları ve artan popüleritesi sebebiyle, giderek daha fazla mavi ışığa daha uzun süre maruz kalıyoruz.

Üstün V-SHOCK BLUE kaplaması SteelAr Kaplamanın üstün tüm özelliklerine sahip olmakla beraber dijital cihazlardan yayılan mavi ışığı keserek göze girmesini engeller.

HawkPlus gözlük camları; teknoloji, tasarım ve konforu birbirine kombine eder

Teknolojisi sayesinde zararlı mavi ışığı filtreleyerekgözü mavi ışığın zararlı etkilerinden (göz yorgunluğu, konjonkivit, katarakt, uykusuzluk ve bulanık görme) korur. UV koruması sayesinde göz sağlığını korur, bu sağlık faydalarının yanında görüş konforu da üst düzeydedir. Antirefle kaplama özelliği ile kir, leke ve su tutmaz, çizilmelere karşı dayanıklı ve antistatiktir.

Güneşten yada yapay kaynaklardan yayılan 400-470 nm arasındaki mavi-mor ışığın önemli bir kısmını geri yansıtarak zararlı ışığın göze girmesini engeller. UV ışığını ise %100 engeller

Daha konforlu görüşe geçin,
göz sağlığınızı riske atmayın

Gözleriniz bizim için değerli. Dijital cihazlara uzun süre maruz kalındığında göz sağlığı problemleri ile karşılama riskiniz de giderek artıyor. Belli bir yaştan itibaren göz kusurları kendini göstermeye başlar. Görme kusurlarının başlamasıyla birlikte mesafelere odaklanma giderek zorlaşır. Yakın ve uzak arasındaki hızlı değişim gözlerinizin yorulmasına net görüş alamamanıza neden olur. HawkPlus geliştirdiği Mobile Lİfe teknolojisi dijital cihaz kullanıcılarına yönelik geliştirilmiştir.

Genel kullanım amaçlı progresif camlar akıllı telefın ve tablet kullanımında zorlayıcı baş ve boyun hareketleri gerektirir. Mobil cihaz kullanırken rahat ettiren tasarımı ile HawkPlus Mobile Life camlarını tercih edebilirsiniz.

Progresif Camda Devrim Niteliğinde

HawkPlus Mobile Lİfe; aynı geçiş mesafesinde adisyonu daha hızlı bir şekilde alır. Bu sayede stabil yakın görüş alanı genişletilmiş olur. Bu da yakın mesafeye bakışta genel kullanım amaçlı progresif camlar ile sağlanamayan bir bakış açısını ve ergonomik bir duruşu sunar. Ayrıca tasarımı sayesinde iki mesafe arasında kusursuz adaptasyon sağlar.