SMART TOUCH

HawkPlus Smart Touch ile
Komple bir anlatım

Tüketiciler için gözlük camları her zaman karmaşık olabilir. Farklı çeşit ve yapılardaki gözlük camlarının tanıtımı ve deneyimini yaşamak isteyen tüm tüketiciler için Smart Touch en uygun cihaz. Alışılagelmiş ürün anlatımlarını teknoloji ile harmanlayarak tüm ürün anlatımlarını tek bir çatıda toplayan Smart Touch masa sayesinde, işinizi bir üst boyuta taşıyabilir mağazanıza farklı bir değer katabilirsiniz.

Teknoloji ve fonksiyonelliğin
mükemmel uyumu

Basit ve anlaşılır anlatımlar

Gözlük camında yansımayı önleyen üstün kaplamalar, Fotokromik özellikli Hybrid, üstün sağlam yapısı ile V-Shock ve Polarize ürün anlatımlarına tek bir uygulama ile ulaşmanızı sağlar.

Ürün tanıtımlarınızı hızlı ve etkin kılan hızlı erişim araçları Smart Touch’ ın sunduğu ürün anlatımlarını anında görüntüleyebilmek için tasarlanmıştır. Her bir erişim aracı ilgili ürüne doğruca ulaşmasınızı sağlar.- Görüntülemek istediğiniz ürüne göre açılacak olan sayfalarda, SteelAR kaplamanın üstün özelliklerini, fotokromik özelliğiyle Hybrid anlatımını, mavi ışık kirliliğine karşı koruma sağlayan V-Shock Blue camını, en geniş renk çeşitliliği ile Polarize ürünlerini ve üst düzey progresif camlarını inceleyebilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan test sayesinde müşterilerinizin yaşam tarzına uygun gözlük camını belirleyebilirsiniz.