UV korumalı ve yansımaları önleyen gözlük camları

Güneş ışığı yatay bir yüzeyden yansıdığında çoğu kez son derece rahatsız edici bir parlama meydana gelir. Bu tür parlamalara uzun süre bakmanın bazı göz rahatsızlıklarına, özellikle katarakt’a yol açtığı da saptanmıştır. Polarize filtresi, güneş gözlüğü camının içerisindeki bir film tabakasıdır. Yansımaları giderdiğinden su yüzeyi gibi durağan olmayan yüzeylerde görüşü keskinleştirir. Kaliteli bir görüş sağlar. Işığa karşı hassas gözlere en iyi çözümdür. Yansımaları azaltarak göze giren ışık miktarını da azaltır. Seçilebilirliği artırır.

HawkPlus Polarize teknolijisi ile yaşamın tüm renkleri sizin kontrolünüzde

Polarize Cam Renkleri

HawkPlus polarize camlarının her zevke uygun bir rengi mutlaka vardır. Polarize cam teknolojisi sayesinde, çeşitli açılardan gelen ışık yansımalarının göze verdiği çeşitli zararları önler, UV Işınlarına karşı gözlerinizde oluşabilecek göz hastalığı riskini önlemeye yardımcı olur, güçlü ve konforlu görüşe sahip olmanızı sağlar.

Standart Gözlük Camı

Polarize Gözlük Camı

Güvenli sürüşler için Polarizasyon teknolojisi

Araç sürüşlerinde rahat ve konforlu bir görüş son derece önemlidir. Araştırmalar gösteriyor ki, gözleri güneş ışığından basit bir koruma optik cam kullanıcıları için yetersiz kalmaktadır. Hızlıca değişen ışık şartları, göz kamaştırıcı parlamaya sürekli maruz kalma ve görsel dikkati dağıtan sonsuz ışık dizeleri, sürücülerin karşılaşabileceği her türlü durumu anlayan ve ona adapte olabilen bir cam ihtiyacını doğurur. Bu konsepte dayanarak sürücüler için tamamen akıllı DriveWear camlar geliştirilmiştir.

Standart Gözlük Camı

Sürüş Gözlük Camı

Her hava koşulunda göz kamaşmasına karşı en efektif korumayı sağlar

Araç içinde ve dışarıda her türlü ışığa akılı ve hızlı bir şekilde adaptasyon gerektirir.

Son derece gelişmiş renk kontrastı sunar

Her hava koşulunda trafik işaretlerini tanımlama garantisi verir

Gelişmiş görüş berraklığı ve mükemmel perspektif algılaması sunar.

Değişen ışık koşullarında gözlük değiştirme gereksinimi ortadan kaldırır sürüş güvenliğinizi arttırmaya yardımcı olur.

Düşük Işıklı Koşullarda

Araç İçi Kullanım

Parlak Işık ve Dış Mekan