İ CONSOLE

HawkPlus I-Console ile
Komple bir anlatım

I-Motion Console, tüm gözlük camı kullanıcılarını tek bir çatı altında toplayarak, son teknoloji camların üstün özelliklerini göstermeniz için tasarlandı, I-Motion Console ile Progresif, Hybrid, SteelAR Kağlama, V-Shock Blue camların tanıtımını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Teknoloji ve fonksiyonelliğin
mükemmel uyumu

Basit ve anlaşılır anlatımlar

I-Console içerisinde barındırdığı ürünler ile anlatımlarınızı destekleyerek kullanıcılara en uygun Progresif camları tanıtmanıza yardımcı oluyor.. Fotokromik özellikli HYBRID camını UV özelllikli fener ile test edebilir, kahve ve füme seçenekli gözlük camlarını deneyimleyebilirsiniz.

Üstün kaplama teknolojisi sayesinde her türlü dış etkene karşı koruma sağlayan SteelAR kaplamanın tanıtımını yapabilir SteelAR kaplamanın superhyrofobic yapısını test edebilir, göz sağlığı için gözlük camında olması gereken özelliklerini yerinde inceleyebilirsiniz. Zararlı Mavi ışınların göz ile temasını engelleyerek, sağlıklı görüş açısı sunan V-Shock Blue kaplamasını özel test ışığı ile sunumlarınızda kullanarak kullanıcıların gözlük camında alacakları faydaları birlikte gözlemleyebilirsiniz. HawkPlus’ ın ürün yelpazesini I-Motion Center ile online görüntüleyebilir, SteelAr Kaplama, V-Shock, Progresif dizaynlarını ve birçok özelliği uygulama sayesinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz.