image 01

INNOVATIVE TECHNOLOGY

“Innovative Technology”de, mercek yüzeyindeki topografi, çok ileri fizik ve matematik yöntemleriyle hesaplanır, Bu hesaplama, çok odaklı ve tek odaklı merceklerin yüzeyinde cm kare başına 40.000 noktada gerçekleştirilir. Bu işlemin ana faydası mercek yüzeyini bağımsız noktalar bütünü olarak düşünebilmemiz ve sadece iki eksen yerine çoklu eksenler boyunca bu noktaların her birini piksel mükemmelliğinde kesebilmemizdir.

Daha Fazlası İçin...
image 01

INNOVATIVE DESIGN TECHNOLOGY

“Innovative Design Technology®” tasarımı tamamen yeni bir fikre dayanır. “Kişisel bilgilerin hesaba katıldığı tamamen yeni bir yüzey yapısı oluşturmak.” IDT mercek hesaplama analizine, her bir kullanıcı için eşsiz olan reçete bilgileri, kullanıcı pantoskopik açısı, vertex mesafesi ve çerçeve eğimi gibi optik parametreler ile, kişinin yaşam tarzı gibi değişkenleri de dahil eder.

Daha Fazlası İçin...
image 01

INNOVATIVE COATING TECHNOLOGY

Geleneksel teknolojilere herzaman yenilikler katan HawkPlus, ‘’Innovative Coating Techonology®” ile anti-refle kaplama teknolojisine bir tanım daha getirmiştir. Her hammadde için ayrıcalıklı hard kaplama uygulanarak cam anti-refleye uyumlu hale getirilir. HawkPlus’a mahsus özel hard kaplama teknolojisinin geleneksel kaplamalara oranla ekstra darbe emici özelliği, HawkPlus camlarını birçok ürünlere oranla daha uzun ömürlü kılar.

Daha Fazlası İçin...